Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
20246
08.01.2011, 00:54
John1906
napisał(a):
Raczej będziesz musiał poczekać kilka godzin, ewentualnie 1 dzień.
Na miasteczku AGH w Kapitolu bodajże oprawa prac jest błyskawiczna. Ja tam drukowałem swoją pracę i od razu mi oprawili.. sama oprawa trwała około 3 minut
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio