Lemur napisał(a):

|
Dokładnie. Wypowiedzi Valcksa stają się coraz bardziej żałosne - nie podoba mi się, że uważa widocznie kibiców za ćwierćinteligentów, których może zbyć sloganami, ogólnikami i mglistymi zapewnieniami. A także "pochlebstwami", że martwiący się kibic to dobry kibic.
|
W porządku, Tobie może się to nie podobać, ale z drugiej strony czego oczekujesz? Że gość powie, że interesujemy się zawodnikami X,Y i Z, a następnego dnia cena za nich skoczy o połowę? Jemu płacą nie za kwieciste wywiady, tylko za efekty. Efektów nie ma, bo negocjacje są w toku. Zatem jak będą efekty, to przyjdzie czas na ocenę.
Lemur napisał(a):

|
Zabawne, że latami szukaliśmy dodatkowego napastnika, porządnego bramkarza - a teraz nagle okazuje się, że mimo sprzedaży Brożka, dodatkowy napastnik nigdy nie był potrzebny, bo oto ciągle szukamy tylko jednego grajka.
|
Wisła szukała cały czas gracza o konkretnych parametrach - wysokiego, dobrze się zastawiającego, który mógłby być alternatywą lub partnerem dla Pawła. Tak samo było jak Paweł był w klubie, tak samo jest i teraz - szukamy gracza do ustawienia z jednym napastnikiem, do którego Paweł często był trochę na siłę przysposabiany.
Lemur napisał(a):

Nagle też okazuje się, że kadrę, która tak słabo grała i miała tak marne pucharowe wyniki w ostatnich sezonach mieliśmy i mamy wystarczającą jakościowo i w ogóle(!), bo oto szukamy jedynie kolejnych "uzupełnień". Holender chyba na głowę upadł wraz z Cuiałem.
|
Valckx ma rację, tylko trzeba wiedzieć o czym on mówi. Ty zaś niestety nie sprawiasz wrażenia zbyt błyskotliwego.