Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 07.01.2011, 23:36
Panowie, czy u Was w małopolskim magiczna "5tka" za Pb95 już pękła?
Pamiętam jak 1,5 roku temu odbierałem prawo jazdy i naiwny narzekałem, że 4,07 to wysoka cena za litr benzyny.
Dzisiaj to już poziom nieosiągalny i wątpię byśmy wrócili do niego.
W mojej mieścince na północy 95 kosztuje w granicach 4,93/4,99 za litr.
Kur...a kpina.
Odpowiedz cytując