|
Jesteście tak samo naiwni wierząc i komentując wypowiedzi Valckxa pt: "Nie szukamy tego, lewwego obrońcy, napastnik będzie silny, bramkarz będzie nowoczesny", jak i wierząc w teksty o "ofensywie transferowej i wysokiej klasie zakupywanych zawodników". Valckx na pewno ma już jakiś plan w głowie, niektóre negocjacje zbliżają się do finalizacji, część się rozpoczęła, część już padła. A te wszystkie wywiady to papka dla mediów. Jak ktoś już dobrze tutaj wspomniał: "nie ma tematu Wilka w Wiśle". A pracę Valckxa chciałbym raczej ocenić latem, bo biorąc pod uwagę realia sportowe, 5 miesięcy to bardzo mało czasu aby poprawić skauting, transfery i całość polityki na lepszą. Mam nadzieję, że będę miał taką sposobność (Holender wcześniej nie wyleci). W tym okienku będzie można ocenić Valckxa w paru aspektach: czas transferów (czy zawodnicy będą na 1. dzień treningów) i ich jakość.
Co do czasu transferów, zwróciłbym uwagę, że często jesteśmy z jedną z gorszych opcji dla zawodników i ci często czekają na lepsze oferty. Czasem tak się zdarza, że dostaną ofertę, czasem nie (Kirm). Więc niekoniecznie transfer pod koniec stycznia będzie trzeba ocenić negatywnie- "bo się nie zgra". Liga zaczyna się dopiero pod koniec lutego, więc miesiąc to i tak sporo czasu.
Ostatnio edytowane przez WioReXXX : 07.01.2011 o godz. 22:53.
|