|
Jakim cudem ma się drastycznie podnieść, skoro stadion ma niecałe 18tys pojemności, a na meczach nie licząc PP zazwyczaj przychodziło ponad 16tys?
Ten system to głównie udogodnienie dla kibiców, a nie typowy wabik na nowych. Większe znaczenie będzie miało od chwili, gdy cały stadion będzie otwarty. Na wiosnę trzeba będzie wymieniać Karty Kibica, więc i tak trzeba będzie się ruszyć pod stadion po nią.
|