Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39403
Stary 07.01.2011, 22:37
moce napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...iejszy,1580443
wywiad z dyrektorem sportowym zdaje sie ze w zimie jednak nas nie zaskocza transferami
Będzie Tak Jak Zawsze Ja mam nadzieję że Rios się ocknie i jebnie kilka brameczek w tych ostatnich 15 kolejkach.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując