Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39402
Stary 07.01.2011, 22:34
Ja tak przyglądałem sie potencjalnym transferom zawodników pod kątem wieku którzy mieliby zasilić nasz zespoł , noi w większości przypadków są to zawodnicy 27,28 letni... więc ja się pytam po kiego grzyba sprzadają Brożków którzy mają podobny wiek, no chyba nie po to żeby odmłodzić skład. A jeśli chcą sprowadzić zawodnika w podobnym wieku to musi być on znacznie lepszy bo raczej nigdzie go już nie upchniemy po np 3 latach...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując