Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39399
Stary 07.01.2011, 22:14
Tak sobie czytam i czytam i śmiech mnie ogarnia. 90% malkontentów z "0" pojęcia o grze. Żaden z zawodników mie miał wcześniej szansy na przepracowanie sezonu przygotowawczego z drużyną. Teraz wreszcie maja taką możliwość. Mamy zakupionego bramkarza w miejsce Babolka.Od kilku miesięcy rozsądni ludzie piszą wam, żeby mieć trochę cierpliwości i wiary w Holendrów. Poczytajcie sobie posty z sierpnia/września. 85% modliło sie, by na koniec rundy nie wylądować w strefie spadkowej. A tymczasem jesteśmy wiceliderem. Więc malkontenci morda w kubeł!!! A reszta powinna trochę cierpliwie poczekać na koniec sezonu. Wtedy otrzymamy dopiero odpowiedź na temat holendrów.
Odpowiedz cytując