Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39398
Stary 07.01.2011, 21:59
Coś tak czuje żeśmy poszaleli na rynku transferowym w tym okienku....spodziewam sie młodego (ok.30-lat) zdolnego - (w wieku 17 lat grał w młodzieżówce Chorwacji 2 mecze towarzyskie), obcykany na arenie miedzynarodowej - (1 gol 10 lat temu w sparingu z 10 drużyną ligi duńskiej). Wysoki - ok.185 cm , technika ang."wood". Określany w swoim kraju jako wielki talent dopóki nie przytrafiła mu się kontuzja. Jak trafie stawiacie wszyscy browar
Odpowiedz cytując