Borinho napisał(a):

|
A ja myślę że nie mamy pomysłu na nikogo do ataku i będzie jak zwykle łapanka w ostatniej chwili żeby było tanio bo oto chodzi........
|
to już lepiej nie mysl....
Lemur napisał(a):

|
Zabawne, że latami szukaliśmy dodatkowego napastnika, porządnego bramkarza - a teraz nagle okazuje się, że mimo sprzedaży Brożka, dodatkowy napastnik nigdy nie był potrzebny, bo oto ciągle szukamy tylko jednego grajka.
|
Cały czas była mowa o kupnie napastnika o innych predyspozycjach niż Pawel aby spróbować gry z dwoma napastnikami, jesli Valcxx ci w wywiadzie powiedział że piłkarzem w typie Pawła jest Zurawski czy Rios (pomijając czy tak jest rzeczywiscie) to nadal szukają drugiego napastnika który może grać obok. Czego tu nie rozumiesz?