Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39393
Stary 07.01.2011, 21:51
To co mnie niepokoi to fakt, że chcemy znaleźć tylko następców Brożka, czy Pawełka. Jednak chyba nie tak powinna wyglądać polityka transferowa by była skuteczna. Jednak ja jestem optymistą i wierzę, że do Wisły przyjdą jacyś ciekawi zawodnicy.
Odpowiedz cytując