Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
39392
07.01.2011, 21:44
jeżeli Valckx uważa że Branco to dobry zmiennik to niestety boje się o tranfery... on jest cieńki jak żyletka...
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14