westersyl napisał(a):

Bez przesady, według mnie Paweł da sobie radę , kwesta czasu kiedy ustawi sobie tych mehmetów, Buraka itp.
|
Żeby jego tam nie ustawili. W sumie ma tylko 2 tygodnie na przekonanie do siebie trenera, bo już w drugiej kolejce mecz z Fenerbahce.