Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4977
Stary 07.01.2011, 21:33
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, według mnie Paweł da sobie radę , kwesta czasu kiedy ustawi sobie tych mehmetów, Buraka itp.
Żeby jego tam nie ustawili. W sumie ma tylko 2 tygodnie na przekonanie do siebie trenera, bo już w drugiej kolejce mecz z Fenerbahce.
Odpowiedz cytując