Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
Od: 07.2009
Offline
#
4976
07.01.2011, 21:30
Lemoniadowy Joe
napisał(a):
Czy ktokolwiek śledzi losy Diaza radzi sobie w tej Belgii?
Ja nie, ale z tego można sobie coś wyczytać...
http://www.clubbrugge.be/en/season/team/junior-diaz
TS Girl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS Girl
Znajdź inne posty napisane przez TS Girl