Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4974
Stary 07.01.2011, 21:23
tofik napisał(a):Wyświetl post
Może Trabzon chce mieć mocną ławkę. Też ważne jeśli walczą o mistrzostwo
Zobaczyłem 180 minut Trabzonu w tych dwóch sparingach i powiem szczerze, że nie spodziewałem się aż takiej jakości w tym zespole.

Za tydzień Schalke gra już w 18-stej kolejce Bundesligi, a tu Trabzon jedzie już ich 3:0, a mogło być z 5:0.
Odpowiedz cytując