Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
39384
07.01.2011, 20:25
A ja myślę że nie mamy pomysłu na nikogo do ataku i będzie jak zwykle łapanka w ostatniej chwili żeby było tanio bo oto chodzi........
Borinho
Borinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borinho
Znajdź inne posty napisane przez Borinho