|
Senior Member
Offline
|
#3469

07.01.2011, 20:24
|
Cytat:
|
Pierwszy sparing Wisły w Hiszpanii (27 stycznia z Aalesund) będzie na pewno pokazywany w telewizji. Pokaże go Orange, ale nie wiadomo dokładnie, która stacja.
|
http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281
|
|