Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3469
Stary 07.01.2011, 20:24
Cytat:
Pierwszy sparing Wisły w Hiszpanii (27 stycznia z Aalesund) będzie na pewno pokazywany w telewizji. Pokaże go Orange, ale nie wiadomo dokładnie, która stacja.
http://www.facebook.com/pages/Wisla-Krakow/185885066281
Odpowiedz cytując