Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39382
Stary 07.01.2011, 20:07
Mam nadzieje, ze to jakas plotka, bo facet malo goli strzelil w czasie swojej kariery, a po drugie - w sezonie rozgrywa tez nie za duzo spotkan(pewnie albo kontuzjowany, albo ma problemy z przebiciem sie do skladu). Pod lupe biore cala jego dotychczasowa kariere. W dodatku 27 lat, czyli gdyby sie z nami zwiazal, bylby to raczej ostatni powazny kontrakt w jego zyciu.
Odpowiedz cytując