westersyl napisał(a):

Oglądam od 10 minuty, Brożków jak narazie nie ma, Piotrek już widzę niestety czeka go ława, oni chyba od początku przygotowywali go do roli rezerwowego, koles z Trabzonu przyjmuję sobie piłkę lewą nogą po czym gra crosa przez całe boisko prawą nogą.
|
Normalnie cos niesamowitego

Piotrek przyja by sobie lewą i zagrał równiez lewą.