Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4970
Stary 07.01.2011, 20:03
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Oglądam od 10 minuty, Brożków jak narazie nie ma, Piotrek już widzę niestety czeka go ława, oni chyba od początku przygotowywali go do roli rezerwowego, koles z Trabzonu przyjmuję sobie piłkę lewą nogą po czym gra crosa przez całe boisko prawą nogą.
Normalnie cos niesamowitego
Piotrek przyja by sobie lewą i zagrał równiez lewą.
Odpowiedz cytując