Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
4969
07.01.2011, 19:59
Oglądam od 10 minuty, Brożków jak narazie nie ma, Piotrek już widzę niestety czeka go ława,
oni chyba od początku przygotowywali go do roli rezerwowego, koles z Trabzonu przyjmuję sobie piłkę lewą nogą po czym gra crosa przez całe boisko prawą nogą.
westersyl