Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WSB
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: się biorą dzieci?
Offline
#
20240
07.01.2011, 19:59
Alexxik13
napisał(a):
może się myle, ale mam tel. w orange i pobiera mi za transfer danych... może ktoś da instrukcje szczegółową, bo mozliwe, że źle coś zrobiłem.
A skad sciagnales gadu na swoj telefon?
WSB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WSB
Znajdź inne posty napisane przez WSB