Wyświetl pojedynczy post
WSB
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20240
Stary 07.01.2011, 19:59
Alexxik13 napisał(a):Wyświetl post
może się myle, ale mam tel. w orange i pobiera mi za transfer danych... może ktoś da instrukcje szczegółową, bo mozliwe, że źle coś zrobiłem.
A skad sciagnales gadu na swoj telefon?
Odpowiedz cytując