Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4967
Stary 07.01.2011, 19:54
Czytałem dziś że Brożkowie dziś jeszcze nie zagrają bo mają zaległości w Treningu
W czasie kiedy Trabzon był na pierwszym zgrupowaniu to Brożkowie Mieli Przerwę
Zajebistą strzelił bramkę Tayson chyba że się mylę
W następnym tyg przyjadą do Krakowa pożegnać się z kolegami z klubu

Miejmy nadzieje że w następnym sparingu Bracia zagrają
Odpowiedz cytując