Czytałem dziś że Brożkowie dziś jeszcze nie zagrają bo mają zaległości w Treningu
W czasie kiedy Trabzon był na pierwszym zgrupowaniu to Brożkowie Mieli Przerwę

Zajebistą strzelił bramkę Tayson

chyba że się mylę

W następnym tyg przyjadą do Krakowa pożegnać się z kolegami z klubu
Miejmy nadzieje że w następnym sparingu Bracia zagrają