Wyświetl pojedynczy post
Lukasyno
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.01.2011, 19:50
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Nie o to chodzi. Nie mówię, że wygra Adamek i jestem tego pewien. Natomiast Władimir przez ostatnie lata miał tylko jedną walkę, którą skończył szybko - w 2 rundzie z Rayem Austinem, to w dodatku blisko 4 lata temu. Nie bije on też tak mocno jak Witalij, to nie jest typ pięściarza, który przyzwyczaja nas do szybkich nokautów. Oglądaj trochę więcej walk.
Do szybkich nokautów? A jakie to ma znaczenie w której rundzie walke kończy?
Jest skuteczny jak na swoje warunki fizyczne i to wystarczy... Trudno wymagać od gościa który ma 2 metry wzrostu żeby był tak szybki jak Mike Tyson czy Lamon Brewster..
Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, gdyby obóz Kliczki obawiał się o wynik tej walki to by się na nią nie zgodzili.

Z całym szacunkiem do Tomka Adamka za jego osiągnięcia, do tego jakim jest człowiekiem ale dużych szans to on w tej walce niestety nie ma, jeśli oczywiście do niej dojdzie.
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.
Odpowiedz cytując