Incognito2192 napisał(a):

|
Nie o to chodzi. Nie mówię, że wygra Adamek i jestem tego pewien. Natomiast Władimir przez ostatnie lata miał tylko jedną walkę, którą skończył szybko - w 2 rundzie z Rayem Austinem, to w dodatku blisko 4 lata temu. Nie bije on też tak mocno jak Witalij, to nie jest typ pięściarza, który przyzwyczaja nas do szybkich nokautów. Oglądaj trochę więcej walk.
|
Do szybkich nokautów? A jakie to ma znaczenie w której rundzie walke kończy?
Jest skuteczny jak na swoje warunki fizyczne i to wystarczy... Trudno wymagać od gościa który ma 2 metry wzrostu żeby był tak szybki jak Mike Tyson czy Lamon Brewster..
Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, gdyby obóz Kliczki obawiał się o wynik tej walki to by się na nią nie zgodzili.
Z całym szacunkiem do Tomka Adamka za jego osiągnięcia, do tego jakim jest człowiekiem ale dużych szans to on w tej walce niestety nie ma, jeśli oczywiście do niej dojdzie.