Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39378
Stary 07.01.2011, 19:47
A teraz coś o potocznych wzmocnieniach . Jak donosi " Przegląd Sportowy "- Wisła Kraków obserwuje argentyńskiego napastnika Emanuela Perrone z Atromitosu Ateny. I jak dalej pisze gazeta :
Wisła Kraków zamierza wzmocnić się piłkarzem z greckiej ekstraklasy. Na mecze tamtejszej ligi "Biała Gwiazda" wysłała swojego skauta, Marcina Kuźbę.
Wysłannik wicemistrza Polski przyglądał się m.in. 27-letniemu argentyńskiemu napastnikowi, Emanuelowi Perrone.


Faktycznie Marcin to nasz skaut , który ma za zadanie w tejże lidze poszukać piłkarza , który pasowałby do naszej koncepcji. I ile w tym prawdy ( a jeżeli to pisze ta gazeta to raczej to autentyczny fakt ) oraz czy rzekomy piłkarz sprawdziłby się w Wiśle, mam nadzieję , że dowiemy się o tym niebawem. Może wypadałoby o jego opinie zapytać się naszego byłego kopacza" Baszca " oraz grającego tam Marka Saganowskiego. Oni znają polską ligę , a Marcin długo był związany z naszym klubem także nie ukrywam , że byłbym ciekaw co on miałby w tej kwestii do powiedzenia
'' Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasami i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki. ''

Henryk Reyman
Odpowiedz cytując