Temat
:
(Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu
Wyświetl pojedynczy post
Maras
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Cambridge
Offline
#
454
07.01.2011, 19:42
Posadzka na północy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ka_na_polnocy/
Jazda!
Jazda!
Jazda!
Biała Gwiazda!
Maras
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maras
Znajdź inne posty napisane przez Maras