Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8831
Stary 07.01.2011, 19:29
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cytat z Dragana Palicia. Żal, że nadal w 2giej Bundeslidze wiecej sie biega i zawodnicy sa lepsi technicznie. Ciężko mi znaleźć wytłumaczenie na to .Może ktoś wie ? I nie piszcie, że tam więcej płacą i to dlatego
choćby dlatego,że przerwę zimową mają dużo krótszą.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując