Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
#
20237
07.01.2011, 19:28
http://tvp.info/informacje/ludzie/ni...olakow/3577945
Wiecie jak zapisac sie do takiej zawodowki?
ManiekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ManiekTS
Znajdź inne posty napisane przez ManiekTS