Cytat:
Do Polski przyszedł pan z 2. Bundesligi. Różnica jest duża?
- U was gra się ostrzej, a w Niemczech piłkarze są lepsi technicznie. Tam jest mniej miejsca na rozegranie piłki, zawodnicy więcej biegają i jest mniej luzu. Ale w Polsce jest też kilka niezłych zespołów.
Jak pan oceni rundę jesienną w wykonaniu Wisły?
- Było dobrze, w końcu do prowadzącej Jagiellonii tracimy tylko trzy punkty. Choć na początku było trudno. Do zespołu przyszło wielu zawodników i na początku musieliśmy odnaleźć się w nowym kraju o innej mentalności. W Krakowie mam kilku kolegów z Bałkanów i dzięki temu jest łatwiej. Pomaga mi też żona, który często lata między Polską a Niemcami. Z nią i synem spędzę urlop. Jeszcze nigdy nie miałem tyle wolnego... [sześć tygodni - przyp. red.].
|
Cytat z Dragana Palicia. Żal, że nadal w 2giej Bundeslidze wiecej sie biega i zawodnicy sa lepsi technicznie. Ciężko mi znaleźć wytłumaczenie na to .Może ktoś wie ?

I nie piszcie, że tam więcej płacą i to dlatego
