Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8829
Stary 07.01.2011, 19:04
Cytat:
Do Polski przyszedł pan z 2. Bundesligi. Różnica jest duża?

- U was gra się ostrzej, a w Niemczech piłkarze są lepsi technicznie. Tam jest mniej miejsca na rozegranie piłki, zawodnicy więcej biegają i jest mniej luzu
. Ale w Polsce jest też kilka niezłych zespołów.

Jak pan oceni rundę jesienną w wykonaniu Wisły?

- Było dobrze, w końcu do prowadzącej Jagiellonii tracimy tylko trzy punkty. Choć na początku było trudno. Do zespołu przyszło wielu zawodników i na początku musieliśmy odnaleźć się w nowym kraju o innej mentalności. W Krakowie mam kilku kolegów z Bałkanów i dzięki temu jest łatwiej. Pomaga mi też żona, który często lata między Polską a Niemcami. Z nią i synem spędzę urlop. Jeszcze nigdy nie miałem tyle wolnego... [sześć tygodni - przyp. red.].
Cytat z Dragana Palicia. Żal, że nadal w 2giej Bundeslidze wiecej sie biega i zawodnicy sa lepsi technicznie. Ciężko mi znaleźć wytłumaczenie na to .Może ktoś wie ? I nie piszcie, że tam więcej płacą i to dlatego
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.01.2011 o godz. 19:06.
..
Odpowiedz cytując