Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
39374
07.01.2011, 19:04
Canis Lupus
napisał(a):
Idąc twoim tokiem myślenia można by przypomnieć ubiegłoroczny mecz Wisły z Cracovią w Hucie. Bramkarz z klasą opanował by tego babola odbitego od kanciatego łba Jopa. Bo chyba nikt na świecie nie powie, że to był "strzał" nie do wybronienia przez jakiegokolwiek bramkarza świata ?!
Wtedy zapewne Wisła byłaby mistrzem. Miał w tym meczu Pawełek jeden strzał do wybronienia a tego nie zrobił i ja to będę mu do końca życia pamiętał
. A Jovy to bym nie oceniał, bo żeby go ocenić to musi Bałkaniec zagrać w naszej lidze w 15 meczach i wtedy go ocenimy. A ty teraz o jego refleksie i tragicznej grze na przedpolu nawijasz. Pożyjemy, zobaczymy ... ktoś Jovanica wybrał rok temu najlepszym bramkarzem w ojczystej lidze. Przypadek
Pawełek nigdy takiej nagrody nie zdobył
.
A to żeś dojebał. Lepiej sprawdź składy, to się dowiesz, kto wtedy bronił "ekspercie".
To forum osiągnęło niezwykły poziom absurdu i niekompetencji.
atomek21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atomek21
Znajdź inne posty napisane przez atomek21