Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4963
Stary 07.01.2011, 18:57
Raz widzialem, ze dostal zolta kartke wiec gral ale teraz to nie mam pojecia czy gra w podstawowym skladzie. Tym bardziej, ze czasami ogladam lige belgijska
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Odpowiedz cytując