Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn
Offline
#
4963
07.01.2011, 18:57
Raz widzialem, ze dostal zolta kartke wiec gral ale teraz to nie mam pojecia czy gra w podstawowym skladzie. Tym bardziej, ze czasami ogladam lige belgijska
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Lechista_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lechista_
Znajdź inne posty napisane przez Lechista_