Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 07.01.2011, 18:57
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Kto napisał że kosztem dzieci? Czy dzieci coś tracą? Nie tracą nic a zyskują niesamowicie wiele.

Niech sobie ubije Owsiak tysiące, dziesiątki, setki. W dupie to mam. Ważne że pomaga. Wielki człowiek.
Kolego ludzie wrzucając do puszek wrzucają na sprzęt dla dzieci a nie na "srebrniki dla Jurka". Dlatego dzieci tyle tracą ile jest srebrników, proste.

mulda napisał(a):Wyświetl post
Jak nie masz pewnosci co do niecnej dzialalnosci Jurka to lepiej chyba nic nie pisac, niz wymyslac nieprawdziwe oszczerstwa bo tak ci sie wydaje.
Nie mam pewności czy wpływy z reklam emitowanych w TV podczas dnia grania Orkiestry są przekazywane na konto WOSP. A moim zdaniem powinny być. O jakich konkretnie oszczerstwach piszesz?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.01.2011 o godz. 19:02.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując