michu-k napisał(a):

Kto napisał że kosztem dzieci? Czy dzieci coś tracą? Nie tracą nic a zyskują niesamowicie wiele.
Niech sobie ubije Owsiak tysiące, dziesiątki, setki. W dupie to mam. Ważne że pomaga. Wielki człowiek.
|
Kolego ludzie wrzucając do puszek wrzucają na sprzęt dla dzieci a nie na "srebrniki dla Jurka". Dlatego dzieci tyle tracą ile jest srebrników, proste.
mulda napisał(a):

|
Jak nie masz pewnosci co do niecnej dzialalnosci Jurka to lepiej chyba nic nie pisac, niz wymyslac nieprawdziwe oszczerstwa bo tak ci sie wydaje.
|
Nie mam pewności czy wpływy z reklam emitowanych w TV podczas dnia grania Orkiestry są przekazywane na konto WOSP. A moim zdaniem powinny być. O jakich konkretnie oszczerstwach piszesz?