Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3400
Stary 07.01.2011, 18:37
sory za głupie pytanie, ale kiedy my rozpoczynamy treningi? bo z tego co widzę to już niektóre kluby rozpoczęły trenować przed rundą wiosenną, a nasi zapadli chyba w sen zimowy
Odpowiedz cytując