Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39370
Stary 07.01.2011, 18:06
mikel napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie o tym kopaczu z Widzewa, Lisowskim?
przed spadkiem Widzewa do 1 ligi (2 lata temu) prezentował sie bardzo dobrze,ładnie chodził lewą stroną i nawet Leo go powołał ale miejsce szybko stracił na rzecz Dudu.No ale może przy Maaskancie forme by odzyskał.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.01.2011 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując