mikel napisał(a):

|
Co sądzicie o tym kopaczu z Widzewa, Lisowskim?
|
przed spadkiem Widzewa do 1 ligi (2 lata temu) prezentował sie bardzo dobrze,ładnie chodził lewą stroną i nawet Leo go powołał ale miejsce szybko stracił na rzecz Dudu.No ale może przy Maaskancie forme by odzyskał.