Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie
Offline
#
39369
07.01.2011, 17:55
Co sądzicie o tym kopaczu z Widzewa, Lisowskim?
mikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikel
Znajdź inne posty napisane przez mikel