Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
Od: 08.2009
Offline
#
39368
07.01.2011, 17:47
Canis Lupus
napisał(a):
Idąc twoim tokiem myślenia można by przypomnieć ubiegłoroczny mecz Wisły z Cracovią w Hucie. Bramkarz z klasą opanował by tego babola odbitego od kanciatego łba Jopa. Bo chyba nikt na świecie nie powie, że to był "strzał" nie do wybronienia przez jakiegokolwiek bramkarza świata ?!
Wtedy zapewne Wisła byłaby mistrzem. Miał w tym meczu Pawełek jeden strzał do wybronienia a tego nie zrobił i ja to będę mu do końca życia pamiętał
. A Jovy to bym nie oceniał, bo żeby go ocenić to musi Bałkaniec zagrać w naszej lidze w 15 meczach i wtedy go ocenimy. A ty teraz o jego refleksie i tragicznej grze na przedpolu nawijasz. Pożyjemy, zobaczymy ... ktoś Jovanica wybrał rok temu najlepszym bramkarzem w ojczystej lidze. Przypadek
Pawełek nigdy takiej nagrody nie zdobył
.
Tak pamiętaj ! ten mecz pamiętaj tą bramkę, też nie wybaczę Mariuszowi tego ^^ może gdyby zagrał byłoby inaczej ...
cfa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cfa
Znajdź inne posty napisane przez cfa