Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11276
Stary 07.01.2011, 17:37
Mając swoje wtyki w MF mogę powiedzieć tyle że ten ruch był planowany. Jeśli TK nie będzie miało zastrzeżeń to minister będzie syty, a prezydent dostanie handicap a obronę urzędników. Jak zwykle pijar górą