emj10 napisał(a):

W czerwcu stadion ma być już skończony. Poza tym Wrocław to takie niemieckie miasto, więc dla Kliczki nie ma różnicy czy Hamburg, czy Wrocław.
Adamek zaryzykował, ale w sumie to dla niego ostatni dzwonek na taką walkę, bo ile można walczyć ze średniakami w HW?
|
No chyba nie bardzo. Mimo wszystko jest róznica walczyc przy 50 tys. swoich kibiców w Hamburgu, a 50 tysiacami Polaków we Wrocławiu
