Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#388
Stary 07.01.2011, 17:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W czerwcu stadion ma być już skończony. Poza tym Wrocław to takie niemieckie miasto, więc dla Kliczki nie ma różnicy czy Hamburg, czy Wrocław.

Adamek zaryzykował, ale w sumie to dla niego ostatni dzwonek na taką walkę, bo ile można walczyć ze średniakami w HW?
No chyba nie bardzo. Mimo wszystko jest róznica walczyc przy 50 tys. swoich kibiców w Hamburgu, a 50 tysiacami Polaków we Wrocławiu
Odpowiedz cytując