Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#337
Stary 07.01.2011, 17:27
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Jakby Jarek Kaczyński firmował orkiestrę swoją wstrętną mordą to było ok

Owsiak pomógł, pomaga, i będzie pomagał wielu dzieciom. To że sam ubije trochę srebrników to już inna sprawa, ale to nie ma znaczenia.
Błyskotliwa wypowiedź, dzień bez Jarka dniem straconym . Ciekawa teoria , że "ubijanie srebrników" kosztem dzieci nie ma znaczenia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując