michu-k napisał(a):

Jakby Jarek Kaczyński firmował orkiestrę swoją wstrętną mordą to było ok 
Owsiak pomógł, pomaga, i będzie pomagał wielu dzieciom. To że sam ubije trochę srebrników to już inna sprawa, ale to nie ma znaczenia.
|
Błyskotliwa wypowiedź, dzień bez Jarka dniem straconym

. Ciekawa teoria , że "ubijanie srebrników" kosztem dzieci nie ma znaczenia.