Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16859
Stary 07.01.2011, 17:04
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że ktoś mnie uprzedził i wkleił przede mną to zdjęcie.

Wygląda to tak żenująco, że teraz przynajmniej nie mają wyjścia - muszą coś z tym zrobić!
Wstyd jak cholera. Te wlepki na górze też niczego sobie.
właśnie najgorsze w tym jest to,że niczego nie muszą....niestety
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując