Mario Nh napisał(a):

Widzę, że ktoś mnie uprzedził i wkleił przede mną to zdjęcie.
Wygląda to tak żenująco, że teraz przynajmniej nie mają wyjścia - muszą coś z tym zrobić!
Wstyd jak cholera. Te wlepki na górze też niczego sobie.
|
właśnie najgorsze w tym jest to,że niczego nie muszą....niestety