|
WOŚP robi dużo dobrego, nie będę się rozpisywał o sprzęcie do szpitali itd, to wszystko jest niesamowite, ale są dwie spore wady tego całego przedsięwzięcia.
Po pierwsze NFZ nie ładuje określonych pieniędzy w szpitale i sprzęt z racji tego, że WOŚP lub TVN to zrobi.
Po drugie ludzie dając pieniądze "na Owsiaka" uznali, że limit dobroczynności na ten rok został wykorzystany i resztę można olać. Ale to raczej wina społeczeństwa, a nie Orkiestry.
Ostatnio edytowane przez murray : 07.01.2011 o godz. 16:36.
|