Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39362
Stary 07.01.2011, 15:58
Ja się dziwie jak to szybko malkontenci zmieniają zdanie - Branco jak Wisła grała słabo był wg niektórych z Was jednym z lepszych zawodników Wisły na boisku. Teraz gdy nie gra, trzeba go kopnąć w dupę i powiedzieć gromkie "spie*****j".
Odpowiedz cytując