For_FuN_ napisał(a):

|
Pawlowski to fantastyczny pilkarz. Zaraz jak zadebiutowal w ekstraklasie, to bylo widac, ze ma wszystko zeby zrobic kariere. Powinien do nas trafic w lecie 2009 roku, zamiast "gwiazdy" Kirma. Mial wtedy kapitalny sezon w I-szej lidze. Potem kontuzje i dzisiaj trudno powiedziec, czy wroci do swojej optymalnej dyspozycji. Napewno przy dobrych trenerach nie bedzie mial z tym problemu, ale jest wart gora 400 tys. euro, zreszta i tak chyba niedlugo konczy mu sie kontrakt.
|
w lecie 2009 roku to Pawłowski był po rocznym pobycie z Zagłębiem w 1 lidze i cięzko było powiedziec w jakiej jest formie .Pamietam że jak on zadebiutował w ekstraklasie ( 2007 rok ) to po kilku jego udanych występach cena była już 1 mln € za niego a Wisła za taką kase nie kupuje niestety.
A za Kirma zapłaciliśmy połowe tego.