Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8658
Stary 07.01.2011, 15:34
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Pawlowski to fantastyczny pilkarz. Zaraz jak zadebiutowal w ekstraklasie, to bylo widac, ze ma wszystko zeby zrobic kariere. Powinien do nas trafic w lecie 2009 roku, zamiast "gwiazdy" Kirma. Mial wtedy kapitalny sezon w I-szej lidze. Potem kontuzje i dzisiaj trudno powiedziec, czy wroci do swojej optymalnej dyspozycji. Napewno przy dobrych trenerach nie bedzie mial z tym problemu, ale jest wart gora 400 tys. euro, zreszta i tak chyba niedlugo konczy mu sie kontrakt.
w lecie 2009 roku to Pawłowski był po rocznym pobycie z Zagłębiem w 1 lidze i cięzko było powiedziec w jakiej jest formie .Pamietam że jak on zadebiutował w ekstraklasie ( 2007 rok ) to po kilku jego udanych występach cena była już 1 mln € za niego a Wisła za taką kase nie kupuje niestety.
A za Kirma zapłaciliśmy połowe tego.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.01.2011 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując