Pan Jotka napisał(a):

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,89...offenheim.html Dlatego piłka w Niemczech nie ugrzęzła w bagnie. Jak ktos bierze udziął w korupcji-out, trener wydymany przez własnych działaczy rezygnuje, a zawodnik za niesubordynację(no dobra..jakby powiedział prezes przechty wronieckiej-pluje na swe godło ) dostaje karę. 400 km od Warszawy a jaka róznica w podejściu do tematu. Tymczasem banda z Miodowej zapatrzyła sie na Mińsk.
|
gdyby tak było w naszym kraju to Małego już od pół roku nie byłoby w Wiśle za odmowe wyjścia u Henia na mecz podczas zgrupowania