Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7794
Stary 07.01.2011, 15:26
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,89...offenheim.html Dlatego piłka w Niemczech nie ugrzęzła w bagnie. Jak ktos bierze udziął w korupcji-out, trener wydymany przez własnych działaczy rezygnuje, a zawodnik za niesubordynację(no dobra..jakby powiedział prezes przechty wronieckiej-pluje na swe godło ) dostaje karę. 400 km od Warszawy a jaka róznica w podejściu do tematu. Tymczasem banda z Miodowej zapatrzyła sie na Mińsk.
gdyby tak było w naszym kraju to Małego już od pół roku nie byłoby w Wiśle za odmowe wyjścia u Henia na mecz podczas zgrupowania
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.01.2011 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując