Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Sewko
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Skawina
Offline
#
9239
07.01.2011, 14:48
ja myslę dzisiaj grać przeciwko Nadalowi, ale w deblu - gra ciezki mecz z Davydienka, oslabienie organizmu po przy chorobie zrobi swoje i nie wroci w pelni sil na debla
ZAWSZE NAD WAMI...
Sewko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sewko
Znajdź inne posty napisane przez Sewko