Wyświetl pojedynczy post
Sewko
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9239
Stary 07.01.2011, 14:48
ja myslę dzisiaj grać przeciwko Nadalowi, ale w deblu - gra ciezki mecz z Davydienka, oslabienie organizmu po przy chorobie zrobi swoje i nie wroci w pelni sil na debla
ZAWSZE NAD WAMI...
Odpowiedz cytując