Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39350
Stary 07.01.2011, 14:35
snajper napisał(a):Wyświetl post
Wezcie ludzie skonczcie juz pieprzyc o pawelku i brozkach bo tylko temat zasmiecacie! zdrajcy poszli za kasa koniec tematu i wspominek liczy sie przyszlosc ci zawodnicy ktorzy zostali i ci ktorzy przyjda!
jak na pierwszy post na tym forum to bogato mam nadzieje, że Twoja obecności na tym forum sie szybko skończy... Jeżeli jednego z najlepszych piłkarzy Wisły od paru lat nazywasz zdrajcą!
Odpowiedz cytując