snajper napisał(a):

|
Wezcie ludzie skonczcie juz pieprzyc o pawelku i brozkach bo tylko temat zasmiecacie! zdrajcy poszli za kasa koniec tematu i wspominek liczy sie przyszlosc ci zawodnicy ktorzy zostali i ci ktorzy przyjda!
|
jak na pierwszy post na tym forum to bogato mam nadzieje, że Twoja obecności na tym forum sie szybko skończy... Jeżeli jednego z najlepszych piłkarzy Wisły od paru lat nazywasz zdrajcą!