snajper napisał(a):

|
Wezcie ludzie skonczcie juz pieprzyc o pawelku i brozkach bo tylko temat zasmiecacie! zdrajcy poszli za kasa koniec tematu i wspominek liczy sie przyszlosc ci zawodnicy ktorzy zostali i ci ktorzy przyjda!
|
Rozumiem można przyczepić się do gry Pawła, może mówić że chciał zarobić, i wysnuwać inne teorie mimo tego, że prawda jest zupełnie inna, jednak użycie słowa "zdrajca" według mnie kwalifikuję się na solidnego bana. Zaznaczam, że nie jestem adminem i nie mi to osadzać.