Wyświetl pojedynczy post
snajper
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39348
Stary 07.01.2011, 14:31
Wezcie ludzie skonczcie juz pieprzyc o pawelku i brozkach bo tylko temat zasmiecacie! zdrajcy poszli za kasa koniec tematu i wspominek liczy sie przyszlosc ci zawodnicy ktorzy zostali i ci ktorzy przyjda!
Odpowiedz cytując