Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
snajper
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
39348
07.01.2011, 14:31
Wezcie ludzie skonczcie juz pieprzyc o pawelku i brozkach bo tylko temat zasmiecacie! zdrajcy poszli za kasa koniec tematu i wspominek liczy sie przyszlosc ci zawodnicy ktorzy zostali i ci ktorzy przyjda!
snajper
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez snajper