Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
843
07.01.2011, 14:19
matheo91
napisał(a):
Odsłuch kawałka z nowej płyty VNM. Teraz w ciemno idę po płytę do empiku.
http://www.youtube.com/watch?v=IKh-8...layer_embedded
opłacało sie siedzieć tyle lat w podziemiu
Kawałek miazga!
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman