Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39344
Stary 07.01.2011, 14:00
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ty to chyba uwazasz pawelka za rewelacyjnego bramkarza. Mowiac , ze mecz wybronil mam na mysli, ze zrobci cos ponad to co powinien. Obronil nieprawdopodobne pilki. Mecz z Legia?Jedno sam na sam manu to troche za malo by mowic o wybronieniu meczu. A wynik jaki byl taki byl. Cracovia? Gdzie te jego interwencje? Widze, ze normalne intwerwencje bramkarza nazywasz "wybronieniem meczu". generalnie nie zatesknimy za tym srednim bramkarzem. trudno wyobrazic sobie wiekszego Pana Babola(no moze Cabaj)
Tak, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pawełek został bohaterem meczów z Cracovią i Legią, bronił w sytuacjach sam na sam z Ntibazonkizą (Cracovia) czy Manu (Legia). Zrobił znacznie więcej niż się oczekuje od bramkarza.
Gdybyśmy stracili bramkę w pierwszych minutach, to przeciwnik dyktowałby warunki broniąc wyniku i wyprowadzając zabójcze kontry.
Uważam Pawełka za bramkarza dobrego jak na ligę polską, mającego problemy z ustabilizowaniem formy. Bramkarza przeplatającego mecze świetne, z gorszymi (w ostatniej rundzie poza meczem z Górnikiem miewał tylko świetne mecze) .
Oczywiście , że wolałbym Jana Muchę, czy Matyska z najlepszych lat ale znając życie będziemy teraz stawiać na tragicznego na przedpolu i z gorszym refleksem Jovanić'a.
Odpowiedz cytując