Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39340
Stary 07.01.2011, 13:28
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dodam, że nie wierzę, że sprowadzą na lewą obronę zawodnika dorównującemu klasie Piotrka Brożka.


Mamy 7 stycznia, nie jestem wstanie zrozumieć dlaczego Branko ciągle jest naszym zawodnikiem, mam nadzieję że informacja z faktu jakoby miał sobie szukać nowego klubu jest prawdą.
To ja Ci wytłumacze, jest 7 stycznia, za tydzien bedzie 14, pozniej 21 itd, a Branko dalej bedzie naszym zawodnikiem dlatego ze nikogo lepszego nie bedzie, a na forum dalej beda pisac ze klub sprowadzi 5-6 zawodników i to nie byle jakich takich dobrych...

W co wy wierzycie, od kilku lat nie sprowadzono naraz kilku dobrych zawodników to dlaczego teraz ma byc inaczej?
Moze dojdzie jakis jeden napastnik i to by bylo na tyle...
Odpowiedz cytując